Select language:

032 252 32 42

Дизайн

Яке б взуття ми не випускали – модельне, комфортне, домашнє, чи спортивне, воно відповідає основному принципу функціоналізму – його дизайн визначається практичним призначенням. Ось чому наше взуття, виглядає сучасним і є зручним водночас.

Матеріали

Як і десятки років тому, так і тепер якість шкіри має вирішальне значення для виготовлення взуття. Ми використовуємо для пошиття взуття лише кращі шкіри від українських, італійських, польських, турецьких виробників. Тому наше взуття має усі особливості властиві натуральній шкірі – воно м’яке, еластичне, стійке до зношування.

Якість

За майже сімдесятирічну історію “Прогрес” досягнув стійкого балансу між використанням майстерної ручної роботи та новітніх технологій. Ми намагаємось конвертувати досвід і компетентність кваліфікованих співробітників у Ваше задоволення від носіння взуття, пошитого нами.

Наши Партнеры

г. Львов, ул. Джэрэльная, 16, магазин “Файни мешты”,пн.-сб. с 10:00 до 18:00, без перерыва.

DLC "Progress"

30 Zhovkivska Street

Lviv, Ukraine, 79019

tel. 38 032 2523242

fax. 38 032 2971053 https://ph....le-viagra/

e-mail: office@progress-shoes.com

Our Partners

 Lvov, str. Dzerelna, 16, shop “Файні мешти”,mo.-sat. 10:00 до 18:00

Terms of guarantee

A thirty-day quarantee is given to all the shoes from the date of sale, or beginning of a corresponding season. During the warranty term a producer claims responsibility of free repair or replacements of shoes. A quarantee spreads to the defects that arose out of producer quilt.

    Guarantees are not subjected for:
  • mechanical damages
  • damages that arose in connection with wrong exploitation
  • natural wear
  • discoloration and invoices of skin that arise out of natural properties.