Select language:

032 252 32 42

Історія Компанії

В 1947 році у Львові розпочала роботу взуттєва фабрика № 3, заклавши основу для створення в 1961 році першої в радянській Україні взуттєвої фірми «Прогрес». До її складу окрім львівської фабрики увійшли філії у Стрию, Бориславі, Луцьку, Теребовлі і згодом у Куликові. Випускаючи якісне жіноче, чоловіче, дитяче і спортивне взуття, фірма невдовзі стала і залишалась протягом десятиліть одним із найбільших виробників взуття в країні.

Після розпаду Радянського союзу і проголошення незалежності України державне підприємство «Прогрес» у 1994 році було перетворене у акціонерне товариство https://e..ische.at/cialis/. Розпочався новий етап діяльності компанії - були укладені ряд контрактів про співпрацю із італійськими, німецькими і данськими компаніями. Взуття, пошите на замовлення наших партнерів руками львівських майстрів, майже два десятиліття із успіхом продається в багатьох країнах Європи, Азії, Америки, в Австралії і Новій Зеландії.

В 2015 році, здобувши новий досвід, ми вирішили повернутись на український ринок, щоби продукувати зручне і якісне взуття. І ставимо перед собою амбітну ціль - за кілька років надати Вам змогу купувати взуття із добре відомою торговою маркою Прогрес в любому обласному центрі України.

Фото виробничого цеху 1964 року люб'язно надано
Міським медіа архівом Центру історії Центрально-Східної Європи